MIC4575-3.3WU
Numărul produsului DigiKey
576-2341-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC4575-3.3WU
Descriere
IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO263-5
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre, Coborâre-ridicare CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1,7A (comutator) TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Modele EDA/CAD
MIC4575-3.3WU Modele
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Tub
Activ
Frecvență - Comutare
200kHz
Funcție
retragere, Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-5
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
24V