SMDJ64CA
Numărul produsului DigiKey
SMDJ64CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMDJ64CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMDJ64CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMDJ64CA
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
103V Clemă 29,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMDJ64CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
29,1A