SMCJ64CA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMCJ64CA |
Descriere | TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 103V Clemă 14,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMCJ64CA Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad – |
Canale bidirecționale 1 | Calificare – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 64V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 71,1V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 103V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 14,6A | Număr produs de bază |