SMLJ64CA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMLJ64CA |
Descriere | TVS DIODE 64VWM 103VC SMC |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 103V Clemă 29,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMLJ64CA Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 29,2A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 3000W (3kW) |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale bidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 64V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Străpungere (Min) 71,1V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 103V | Număr produs de bază |