SMBJ28CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ28CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ28CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ28CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ28CA
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 13,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ28CA Modele
Atributele produsului
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,3A