SMBJ28CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ28CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ28CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ28CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ28CA
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 13,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ28CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V