PHG.1B.308.CLLD52Z
Numărul produsului DigiKey
1124-1429-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.1B.308.CLLD52Z
Descriere
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PHG.1B.308.CLLD52Z Modele
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C