FHG.1B.308.CLAD52 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Imaginea pentru FHG.1B.308.CLAD52 nu este disponibilă
FHG.1B.308.CLAD52
Numărul produsului DigiKey
FHG.1B.308.CLAD52-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FHG.1B.308.CLAD52
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FHG.1B.308.CLAD52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C