Imaginea pentru FNG.1B.308.CLAD52Z nu este disponibilă
FNG.1B.308.CLAD52Z
Numărul produsului DigiKey
FNG.1B.308.CLAD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FNG.1B.308.CLAD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară, Curea
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C