FGG.1B.308.CYCD52Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.308.CYCD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.308.CYCD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CYCD52Z Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C