Imaginea pentru FFG.1B.308.CLAD52Z nu este disponibilă
FFG.1B.308.CLAD52Z
Numărul produsului DigiKey
FFG.1B.308.CLAD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFG.1B.308.CLAD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C