PHG.0B.304.CLLD52
Numărul produsului DigiKey
PHG.0B.304.CLLD52-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.0B.304.CLLD52
Descriere
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PHG.0B.304.CLLD52 Modele
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C