PHG.0B.302.CLLD42
Numărul produsului DigiKey
PHG.0B.302.CLLD42-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.0B.302.CLLD42
Descriere
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PHG.0B.302.CLLD42 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C