FGG.0B.302.CLAD52
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.302.CLAD52-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.302.CLAD52
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.302.CLAD52 Modele
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,169" – 0,205" (4,30mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C