PHG.0B.302.CLLD52Z
Numărul produsului DigiKey
PHG.0B.302.CLLD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.0B.302.CLLD52Z
Descriere
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PHG.0B.302.CLLD52Z Modele
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C