FGG.0B.305.CLAD52
Numărul produsului DigiKey
1124-1451-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.305.CLAD52
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FGG.0B.305.CLAD52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
305
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C