PHG.0B.305.CLLD52Z
Numărul produsului DigiKey
1124-1148-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.0B.305.CLLD52Z
Descriere
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PHG.0B.305.CLLD52Z Modele
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
305
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C