PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
Numărul produsului DigiKey
1124-1212-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAG.M0.2GL.AC52G
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PAG.M0.2GL.AC52G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Gri
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă - Inserție
M02
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C