PAG.M0.4GL.AC65G-B
PAG.M0.4GL.AC65G
Numărul produsului DigiKey
PAG.M0.4GL.AC65G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAG.M0.4GL.AC65G
Descriere
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PAG.M0.4GL.AC65G Modele
Culoare
Gri
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
M04
Deschidere cablu
0,209" – 0,256" (5,30mm – 6,50mm)
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C