FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
Numărul produsului DigiKey
1124-1058-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.304.CLAD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.304.CLAD52Z Modele
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C