FGG.0B.304.CYCD42Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.304.CYCD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.304.CYCD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.0B.304.CYCD42Z Modele
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C