SC-15-20JH
Numărul produsului DigiKey
399-10662-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SC-15-20JH
Descriere
CMC 2MH 15A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 mH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 15A DCR 12mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SC-15-20JH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Producător
KEMET
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
2,008" diam. (51,00mm)
Inductanță la frecvență
2 mH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
1,339" (34,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
15A
Pachet/cutie
Orizontal, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
12mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V