PFE1000FA-48/T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK-Lambda
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 48V – – – 21A 85 – 265V c.a. Intrare
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
TDK-Lambda PFE-FA Series
PFE1000FA-48/T
Numărul produsului DigiKey
285-2517-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE1000FA-48/T
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFE1000FA-48/T Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Tavă
Eficiență
90%
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 3,94" l x 0,53" Î (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Reglare linie
96mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
96mV
Curent - Ieșire (Max)
21A
Număr produs de bază
Putere (wați)
1008 W