PFE1000FA-12
Numărul produsului DigiKey
285-2512-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE1000FA-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 60A 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFE1000FA-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
ITE (Comercial)
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Tavă
Eficiență
86%
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 21-DIP
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 3,94" l x 0,53" Î (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Tensiune - Ieșire 1
12V
Număr standard
60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,926lb (420,03g)
Curent - Ieșire (Max)
60A
Număr produs de bază
Putere (wați)
720 W