PFE1000FA-28
Numărul produsului DigiKey
285-2514-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE1000FA-28
Descriere
AC/DC CONVERTER 28V 1008W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 28V – – – 36A 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PFE1000FA-28 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
89%
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 3,94" l x 0,53" Î (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
28V
Reglare linie
56mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
56mV
Curent - Ieșire (Max)
36A
Număr produs de bază
Putere (wați)
1008 W