PFE1000FA-12/T
Numărul produsului DigiKey
285-2513-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE1000FA-12/T
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 60A 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PFE1000FA-12/T Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
86%
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 3,94" l x 0,53" Î (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
48mV
Curent - Ieșire (Max)
60A
Număr produs de bază
Putere (wați)
720 W