MPLC1040L2R2
Numărul produsului DigiKey
399-10984-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10984-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10984-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPLC1040L2R2
Descriere
FIXED IND 2.2UH 10.5A 10 MOHM
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Bobinat Inductor 10.5 A Max. 10mOhm 2-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPLC1040L2R2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 10mOhm
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-20°C – 120°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
11A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)