IHLP4040DZER2R2M51 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
MFR Recommended
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Pulse Electronics
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 12.5 A Max. 9,1mOhm Non-standard
IHLP4040DZER2R2M51
Numărul produsului DigiKey
IHLP4040DZER2R2M51-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER2R2M51
Descriere
FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER2R2M51 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9,1mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
30,1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
12,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)