PA4342.222NLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Eaton - Electronics Division
În stoc: 1.057
Fișă de date
Direct
Vishay Dale
În stoc: 558
Fișă de date
Bourns Inc.
În stoc: 2.002
Similar
CODACA
În stoc: 646
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 7mOhm Non-standard –