IHLP4040DZER2R2M01
Numărul produsului DigiKey
541-1299-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1299-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1299-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER2R2M01
Descriere
FIXED IND 2.2UH 12A 9 MOHM SMD
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 9mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER2R2M01 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
25,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)