IHLP4040DZEK2R2M51 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Nou la DigiKey
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 15 A Max. 8,76mOhm Non-standard –
IHLP4040DZEK2R2M51
Numărul produsului DigiKey
541-IHLP4040DZEK2R2M51TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZEK2R2M51
Descriere
FIXED IND 2.2UH 15A 8.76 MOHM
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 8,76mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
30,1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
16,2A
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)