HCM1103-2R2-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1103-2R2-R |
Descriere | FIXED IND 2.2UH 13A 9 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 13 A Max. 9mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 9mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 16A | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |