MPX1D1040L2R2
Numărul produsului DigiKey
399-MPX1D1040L2R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-MPX1D1040L2R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-MPX1D1040L2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPX1D1040L2R2
Descriere
FIXED IND 2.2UH 14.6A 7.9 MOHM
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 14.6 A Max. 7,9mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
MPX1D1040L2R2 Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
23MHz
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,394" l (10,80mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
18,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,9mOhm