MPLC0730L4R7
Numărul produsului DigiKey
399-10992-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10992-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10992-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPLC0730L4R7
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5A 41 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Bobinat Inductor 5 A Max. 41mOhm 2-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPLC0730L4R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 41mOhm
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-20°C – 120°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,303" L x 0,264" l (7,70mm x 6,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)