SPM6530T-4R7M
Numărul produsului DigiKey
445-4120-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-4120-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-4120-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SPM6530T-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.6A 39.4 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.6 A Max. 39,4mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPM6530T-4R7M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 39,4mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,256" l (7,10mm x 6,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
6,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)