CSAB0730-4R7M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSAB0730-4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSAB0730-4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSAB0730-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSAB0730-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 5.5 A Max. 40mOhm 2-SMD DCR scăzut, pierderi reduse
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSAB0730-4R7M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 40mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
DCR scăzut, pierderi reduse
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
2-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
9,5A
Mărime/Dimensiune
0,285" L x 0,260" l (7,25mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)