SRP6540-4R7M
Numărul produsului DigiKey
SRP6540-4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP6540-4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP6540-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP6540-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 6A 33.5 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 6 A Max. 33,5mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP6540-4R7M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 33,5mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,256" l (7,20mm x 6,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
6,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)