MPX1D0630L4R7 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 255
Fișă de date
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 6.2 A Max. 36,7mOhm Non-standard –
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L4R7
Numărul produsului DigiKey
399-20685-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
MPX1D0630L4R7
Descriere
FIXED IND 4.7UH 6.2A 36.7 MOHM
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPX1D0630L4R7 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,256" l (7,00mm x 6,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
6,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 36,7mOhm