SRP7028A-4R7M
Numărul produsului DigiKey
SRP7028A-4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP7028A-4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP7028A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP7028A-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.5 A Max. 40mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
SRP7028A-4R7M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 40mOhm
Prod.
Q la frecvență
20 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
21MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,260" l (7,30mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
10A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)