DRA73-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-3617-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-3617-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-3617-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DRA73-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 2.92A 33 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Bobinat Inductor 2.92 A 33mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DRA73-4R7-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
33mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,52A
Înălțime - Montat (Max)
0,140" (3,55mm)