B82472P6472M000
Numărul produsului DigiKey
495-75340-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-75340-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-75340-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B82472P6472M000
Descriere
FIXED IND 4.7UH 2.5A 33 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.5 A Max. 33mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B82472P6472M000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 33mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,287" l (7,30mm x 7,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
2A
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)