BM14B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TB
Numărul produsului DigiKey
455-BM14B-SRSS-TBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
455-BM14B-SRSS-TBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-BM14B-SRSS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM14B-SRSS-TB
Descriere
CONN HEADER SMD 14POS 1MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 14 position 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
BM14B-SRSS-TB Modele
Înălțime izolație
0,167" (4,25mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V
Înălțimi stivuire cu conectare
4,9mm