MPZ1608B471ATA00
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ1608B471ATA00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ1608B471ATA00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ1608B471ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1608B471ATA00
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1A 150mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZ1608B471ATA00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)