A14SR14SR30K254B
Numărul produsului DigiKey
455-3696-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A14SR14SR30K254B
Descriere
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Negru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
14
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Disponibil pentru comandă
Verificați termenul de livrare
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 2"
În stoc: 74
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 6"
În stoc: 0
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 12"
În stoc: 0
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 4"
În stoc: 691
JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 8"