BM12B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM12B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM12B-SRSS-TB
Numărul produsului DigiKey
455-BM12B-SRSS-TBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
455-BM12B-SRSS-TBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-BM12B-SRSS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM12B-SRSS-TB
Descriere
CONN HEADER SMD 12POS 1MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 12 position 0,039" (1,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM12B-SRSS-TB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,167" (4,25mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip contact
Pin tip tată
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V
Înălțimi stivuire cu conectare
4,9mm