BAS7004E6433HTMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BAS7004E6433HTMA1 |
Descriere | DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |
Producător Infineon Technologies | Timp recuperare inversă (trr) 100 ps |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Scurgere inversă la Vr 100 nA @ 50 V |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |