BAS70-04-7-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BAS70-04-7-F |
Descriere | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BAS70-04-7-F Modele |
Categorie | Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |
Producător Diodes Incorporated | Timp recuperare inversă (trr) 5 ns |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Scurgere inversă la Vr 100 nA @ 50 V |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare - Joncțiune -55°C – 125°C |
Configurație diode Conexiune serie 1 pereche | Tip montare Montare pe suprafață |
Tehnologie Schottky | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 70 V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-3 |
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă) 70mA (c.c.) | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1 V @ 15 mA |