BAS70-04LT1G
Numărul produsului DigiKey
BAS70-04LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70-04LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-04LT1G
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 70V 100MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
46 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 100mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-04LT1G Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
onsemi
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Grad
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Calificare
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
100mA (c.c.)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA