BAS70-04FILM
Numărul produsului DigiKey
497-2516-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2516-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2516-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-04FILM
Descriere
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-04FILM Modele
Atributele produsului
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)