SMBJ180A
Numărul produsului DigiKey
SMBJ180ALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ180ALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ180ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ180A
Descriere
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
292V Clemă 2,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ180A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
180V
Tensiune - Străpungere (Min)
201V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
292V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,1A